Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 01:26

Твори з мови [0]
Всі твори представлені тільки для ознайомлення!
Реферати [3]
Найважливіші реферати. Тільки для ознайомлення.
Наукові програми [3]
Наукові програми, які допоможуть учневі у вирішенні складних питань.
Інше [4]

Головна » Файли » Інше

Скачати безкоштовно книгу: Українська мова. Тести. 5-12 класи: Посібник, Н. Гуйванюк, (2007)
[ · Викачати видалено (4.7 mb) ] 05.09.2009, 10:14

Матеріал посібника сформовано відповідно до Програми з української мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України 2004 р.), методичних рекомендацій 2004-2005 рр. з урахуванням досвіду вчителів-словесників із використання тестів у навчальному процесі на уроках і під час самостійної індивідуальної роботи учнів, а також особливостей тестового письмового опитування під час вступу до вищих навчальних закладів і зовнішнього оцінювання. Він охоплює теоретичний і практичний матеріал усіх основних розділів курсу сучасної української мови і передбачає різні за функціональним призначенням завдання. Використання його вчителями і учнями, особливо випускних класів, та абітурієнтами сприятиме актуалізації і систематизації знань, формуванню мовної культури, застосуванню свого інтелектуального потенціалу на різних етапах контролю і перевірки знань, підготовки до найвідповідальніших у цей період їхнього життя тестових випробувань.
Категорія: Інше | Додав: MOROK | Теги: Книга, ЗНО, скачати, Українська мова. Тести 5-12 класи, підготовка, безкоштовно, Гуйванюк, 2007-09
Переглядів: 8385 | Завантажень: 1678 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 3.3/7 |
5 -0671026763
как скачать?????